Jdi na obsah Jdi na menu
 


kompletní výsledky sezony 2016 / 2017 + MEMORIÁL 2017

 

" A "

 

 

#

 

Celková tabulka

 

 

  Z   V  

R

  P   Skóre  

B

  +/-
 
1.  
FK Králův Dvůr B
  26   16   5   5   109:46   53   14
 
2.  
SK Chyňava
  26   15   6   5   64:38   51   12
 
3.  
SK Tlustice
  26   15   4   7   58:31   49   10
 
4.  
TJ Karlštejn
  26   13   6   7   59:50   45   6
 
5.  
TJ Stašov
  26   12   6   8   82:46   42   3
 
6.  
Český lev-Union Beroun B
  26   12   6   8   56:39   42   3
 
7.  
FK Hořovicko B
  26   10   8   8   90:59   38   -1
 
8.  
SK Horymír Neumětely
  26   10   3   13   50:74   33   -6
 
9.  
SK Tetín
  26   7   11   8   64:55   32   -7
 
10.  
TJ Broumy
  26   9   5   12   49:61   32   -7
 
11.  
TJ Drozdov
  26   8   7   11   46:61   31   -8
 
12.  
AFK Loděnice B
  26   7   6   13   57:78   27   -12
 
13.  
Spartak Žebrák, z.s.
  26   4   7   15   43:90   19   -20
 
14.  
SK Nižbor
  26   2   4   20   24:123   10   -29

 

1. kolo

Neděle 28. 8. 2016 17:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Krupa Jiří, Chvátal Vladimír.

2. kolo

Neděle 4. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Knotek Václav - Hájek Václav, Pánek Michal.

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Bidšovský Pavel - Špicl Jan, Závora Vlastimil.

4. kolo

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Mázdra Jaroslav - Pecka Vlastimil, Pos Josef.

5. kolo

Neděle 25. 9. 2016 16:30

Rozhodčí: Krupa Jiří - Sekerka Pavel, Setnička Josef.

6. kolo

Neděle 2. 10. 2016 16:30

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Štěpánek Miroslav, Vlachopulos Patrik.

7. kolo

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Pánek Michal - Pos Josef, Chvátal Vladimír.

8. kolo

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Hájek Václav - Pecka Vlastimil, Bidšovský Pavel.

9. kolo

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Štěpánek Miroslav - Kros František, Setnička Josef.

10. kolo

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Koldová Anna, Kros František.

11. kolo

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Rozhodčí: Bidšovský Pavel - Krbec Stanislav, Hájek Václav.

12. kolo

Neděle 13. 11. 2016 14:00

Rozhodčí: Vlachopulos Patrik - Štěpánek Miroslav, Plecitý František. Delegát: Ducký František.

13. kolo

Sobota 19. 11. 2016 13:30

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Šnajdr Jan, Plecitý František.

14. kolo

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Šnajdr Jan, Kros František.

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 14:00

Rozhodčí: Knotek Václav - Marx Ivan, Chvátal Vladimír.

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 16:30

Rozhodčí: Vlachopulos Patrik - Pecka Vlastimil, Juppa Lukáš.

17. kolo

Sobota 15. 4. 2017 14:00

Rozhodčí: Hájek Václav - Špicl Jan, Závora Vlastimil.

18. kolo

Sobota 22. 4. 2017 17:00

Rozhodčí: Mázdra Jaroslav - Pecka Vlastimil, Pos Josef.

19. kolo

Sobota 29. 4. 2017 14:00

Rozhodčí: Krbec Stanislav - Králík Petr, Chvátal Vladimír.

20. kolo

Neděle 7. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Kareš Miroslav, Plecitý František.

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 14:00

Rozhodčí: Bidšovský Pavel - Knotek Václav, Bican Josef.

22. kolo

Neděle 21. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Krbec Stanislav - Mázdra Jaroslav, Špivák Radek.

23. kolo

Sobota 27. 5. 2017 14:00

Rozhodčí: Krupa Jiří - Marx Ivan, Vlachopulos Patrik.

24. kolo

Sobota 3. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Kros František, Franc Michal.

25. kolo

Sobota 10. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Krbec Stanislav - Vodička Ladislav, Veverka Zdeněk.

26. kolo

Sobota 17. 6. 2017 14:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Špivák Radek, Juppa Lukáš.

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

 

Tabulka - konečné výsledky 2016-2017

#   Celková tabulka   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
AFK Loděnice
  14   12   2   0   77:17   38   17
 
2.  
Český lev-Union Beroun B
  14   10   2   2   67:17   32   11
 
3.  
Spartak Žebrák, z.s.
  14   8   2   4   39:26   26   5
 
4.  
TJ Broumy
  14   7   2   5   41:18   23   2
 
5.  
TJ Drozdov
  14   6   0   8   33:43   18   -3
 
6.  
FK Králův Dvůr B
  14   4   2   8   29:31   14   -7
 
7.  
SK Rpety
  14   3   2   9   29:57   11   -10
 
8.  
SK Nižbor
  14   0   0   14   9:115   0   -21

 

kliknutím na utkání se zobrazí jeho statistika

 

2. kolo

Sobota 3. 9. 2016 11:30

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 11:30

5. kolo

Sobota 24. 9. 2016 11:30

6. kolo

Neděle 2. 10. 2016 14:30

7. kolo

Sobota 8. 10. 2016 11:30

8. kolo

Sobota 15. 10. 2016 13:30

1. kolo

Středa 26. 10. 2016 17:30

12. kolo

Sobota 8. 4. 2017 11:30

14. kolo

Neděle 23. 4. 2017 14:30

15. kolo

Sobota 29. 4. 2017 11:30

16. kolo

Neděle 7. 5. 2017 14:30

17. kolo

Sobota 13. 5. 2017 11:30

10. kolo

Neděle 21. 5. 2017 10:15
 

11. kolo

Neděle 4. 6. 2017 14:30

 

MLADŠÍ ŽÁCI

 

Tabulka - konečné výsledky 2016-2017

V dodatečném dvojutkání o 5. místo v OP MŽ Nižbor 2x zvítězil

NIŽBOR - ŽEBRÁK   4:2, 3:0

 

#   Celková tabulka   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
AFK Loděnice
  14   12   0   2   82:22   36   15
 
2.  
Český lev-Union Beroun B
  14   10   1   3   95:18   31   10
 
3.  
SK Nižbor
  14   9   1   4   72:21   28   7
 
4.  
SK Chyňava
  14   8   3   3   76:28   27   6
 
5.  
TJ Karlštejn
  14   8   1   5   79:25   25   4
 
6.  
FK Svatá
  14   3   0   11   16:60   9   -12
 
7.  
FK Liteň
  14   3   0   11   28:106   9   -12
 
8.  
TJ Chrustenice
  14   0   0   14   7:175   0   -21

 

 

kliknutím na utkání se zobrazí jeho statistika

 

2. kolo

Pátek 2. 9. 2016 17:30

3. kolo

Pátek 9. 9. 2016 17:30

4. kolo

Pátek 16. 9. 2016 17:30

5. kolo

Pátek 23. 9. 2016 17:30

6. kolo

Pátek 30. 9. 2016 17:30

7. kolo

Pátek 7. 10. 2016 17:00

1. kolo

Pátek 14. 10. 2016 17:00
Liteň - Nižbor 1:5 (0:4)

10. kolo

Pátek 7. 4. 2017 17:30

11. kolo

Pátek 14. 4. 2017 17:30

12. kolo

Pátek 21. 4. 2017 17:30

13. kolo

Pátek 28. 4. 2017 17:30

14. kolo

Pátek 5. 5. 2017 17:30

8. kolo

Pátek 12. 5. 2017 17:30

9. kolo

Pátek 19. 5. 2017 17:30

 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Turnaj NIŽBOR 2. MÍSTO

Turnaj CHRUSTENICE 2. MÍSTO

Turnaj HOSTOMICE 2. MÍSTO

Turnaj HÝSKOV 2. MÍSTO

 

CELKOVĚ TÝM PŘÍPRAVKY VYBOJOVAL DRUHÉ MÍSTO

 

 

 

49. ROČNÍK

 

MEMORIÁL LADISLAVA KRABCE 5.8.

 

13:00   Nižbor : Roztoky         1 : 2

14:30   Unhošť : Jesenice       0 : 2

 

16:15  o 3.místo    Nižbor  :  Unhošť      2 : 6

17:45   FINÁLE    Roztoky  :  Jesenice     0 : 3

 

 

1. místo:  Jesenice

2. místo:  Roztoky

3. místo:  Unhošť

4. místo:  Nižbor