Jdi na obsah Jdi na menu
 


kompletní výsledky sezony 2017 / 2018 + MEMORIÁL 2018

" A "
1. kolo
Neděle 27. 8. 2017 17:00
Komárov B - Nižbor 0:3 (0:0) 
 
2. kolo
Sobota 2. 9. 2017 17:00
Nižbor - Cembrit Beroun 2:1 (1:1) 
 
3. kolo
Sobota 9. 9. 2017 17:00
Libomyšl - Nižbor 1:1 (1:1) 
 
4. kolo
Sobota 16. 9. 2017 17:00
Žebrák - Nižbor 6:1 (1:0) 
 
5. kolo
Sobota 23. 9. 2017 16:30
Hudlice - Nižbor 2:3 (0:2) 
 
6. kolo
Sobota 30. 9. 2017 16:00
Cerhovice B - Nižbor 8:3 (3:1) 
 
7. kolo
Sobota 7. 10. 2017 16:00
Nižbor - Březová 2:2 (2:1) 
 
8. kolo
Sobota 14. 10. 2017 15:30
Zaječov - Nižbor 2:2 (1:0) 
 
9. kolo
Sobota 21. 10. 2017 15:30
Nižbor - Všeradice 1:2 (1:0) 
 
10. kolo
Sobota 25. 11. 2017 13:00
Loděnice B - Nižbor 8:2 (2:1) 
 
11. kolo
Sobota 4. 11. 2017 14:00
Nižbor - Chaloupky 3:1 (1:1) 
 
12. kolo
Neděle 12. 11. 2017 14:00
Svatá - Nižbor 1:1 (1:0) 
 
13. kolo
Sobota 18. 11. 2017 13:30
Nižbor - Mořina 0:3 (0:1) 
 
15. kolo
Neděle 1. 4. 2018 10:15
Cembrit Beroun - Nižbor 1:1 (1:1) 
 
16. kolo
Sobota 7. 4. 2018 16:30
Nižbor - Libomyšl 1:0 (0:0) 
 
17. kolo
Sobota 14. 4. 2018 16:30
Nižbor - Žebrák 3:2 (3:2) 
 
18. kolo
Sobota 21. 4. 2018 17:00
Nižbor - Hudlice 1:0 (0:0) 
 
19. kolo
Sobota 28. 4. 2018 17:00
Nižbor - Cerhovice B 3:4 (2:2) 
 
14. kolo
Úterý 1. 5. 2018 14:00
Nižbor - Komárov B 1:3 (1:2) 
 
20. kolo
Sobota 5. 5. 2018 14:00
Březová - Nižbor 5:1 (2:1) 
 
21. kolo
Sobota 12. 5. 2018 17:00
Nižbor - Zaječov 1:2 (0:1) 
 
22. kolo
Sobota 19. 5. 2018 17:00
Všeradice - Nižbor 2:2 (2:1) 
 
23. kolo
Sobota 26. 5. 2018 17:00
Nižbor - Loděnice B 4:3 (1:2) 
 
24. kolo
Sobota 2. 6. 2018 14:00
Chaloupky - Nižbor 0:10 (0:4) 
 
25. kolo
Sobota 9. 6. 2018 17:00
Nižbor - Svatá 4:1 (1:0) 
 
26. kolo
Sobota 16. 6. 2018 14:00
Mořina - Nižbor 0:9 (0:4) 

 

 

 

" STARŠÍ ŽÁCI "
 
 
2. kolo
Sobota 2. 9. 2017 14:30
Nižbor - Broumy / Svatá 1:2 (1:1) 
 
3. kolo
Sobota 9. 9. 2017 14:30
Chyňava - Nižbor 3:3 (1:2) 
 
4. kolo
Neděle 17. 9. 2017 11:30
Drozdov - Nižbor 10:0 (7:0) 
 
5. kolo
Sobota 23. 9. 2017 14:00
Nižbor - Osek / Komárov 5:0 (3:0) 
 
6. kolo
Sobota 30. 9. 2017 13:30
Žebrák - Nižbor 1:1 (1:1) 
 
7. kolo
Sobota 7. 10. 2017 13:30
Nižbor - Králův Dvůr 0:14 (0:7) 
 
1. kolo
Neděle 15. 10. 2017 13:00
Loděnice B - Nižbor 3:2 (1:2) 
 
8. kolo
Sobota 21. 10. 2017 13:00
Nižbor - Loděnice B 3:2 (3:1) 
 
9. kolo
Neděle 29. 10. 2017 12:00
Broumy / Svatá - Nižbor 0:0 (0:0) 
 
Neděle 12. 11. 2017 11:30
Broumy / Svatá - Nižbor 2:4 (1:1) 
 
10. kolo
Sobota 4. 11. 2017 11:30
Nižbor - Chyňava 4:0 (1:0) 
 
11. kolo
Sobota 31. 3. 2018 12:30
Nižbor - Drozdov 1:0 (0:0) 
 
12. kolo
Neděle 8. 4. 2018 14:00
Osek / Komárov - Nižbor 0:3 (0:1) 
 
13. kolo
Sobota 14. 4. 2018 14:00
Nižbor - Žebrák 2:1 (2:1) 
 
14. kolo
Neděle 22. 4. 2018 10:00
Králův Dvůr - Nižbor 3:0 (1:0) 
 
15. kolo
Sobota 28. 4. 2018 14:30
Nižbor - Chyňava 1:0 (0:0) 
 
16. kolo
Neděle 6. 5. 2018 14:30
Broumy / Svatá - Nižbor 0:2 (0:1) 
 
17. kolo
Sobota 12. 5. 2018 14:30
Nižbor - Králův Dvůr 0:7 (0:4) 
 
18. kolo
Neděle 20. 5. 2018 14:30
Loděnice B - Nižbor 6:1 (1:1) 
 
19. kolo
Sobota 26. 5. 2018 14:30
Nižbor - Žebrák 5:1 (2:1) 
 
20. kolo
Sobota 2. 6. 2018 14:30
Nižbor - Drozdov 0:0 (0:0) 
 
21. kolo
Sobota 9. 6. 2018 14:30
Osek / Komárov - Nižbor 7:0 (4:0) 
 

 

 

 

" MLADŠÍ ŽÁCI "
CELKOVĚ 7. MÍSTO V OKRESE
 
 
 
 
 
3. kolo
Pátek 8. 9. 2017 17:30
Svatá / Broumy - Nižbor 3:6 (3:1) 
4. kolo
Pátek 15. 9. 2017 17:30
Nižbor - ČL-U Beroun B 0:7 (0:3) 
 
5. kolo
Pondělí 25. 9. 2017 17:30
Králův Dvůr - Nižbor 6:2 (3:1) 
 
6. kolo
Pátek 29. 9. 2017 17:00
Zdice - Nižbor 0:6 (0:3) 
 
7. kolo
Pátek 6. 10. 2017 17:00
Nižbor - Žebrák B 4:3 (1:2) 
 
1. kolo
Pátek 13. 10. 2017 16:30
Karlštejn - Nižbor 2:4 (1:2) 
 
2. kolo
Pátek 20. 10. 2017 16:30
Nižbor - Loděnice 8:1 (2:0) 
 
10. kolo
Pátek 6. 4. 2018 17:00
Nižbor - Svatá / Broumy 6:0 (0:0) 
 
11. kolo
Pátek 13. 4. 2018 17:00
ČL-U Beroun B - Nižbor 5:0 (3:0) 
 
12. kolo
Pátek 20. 4. 2018 17:00
Nižbor - Králův Dvůr 3:5 (2:4) 
 
13. kolo
Pátek 27. 4. 2018 17:00
Nižbor - Zdice 5:1 (4:0) 
 
14. kolo
Pátek 4. 5. 2018 17:00
Žebrák B - Nižbor 0:7 (0:2) 
 
8. kolo
Pátek 11. 5. 2018 17:00
Nižbor - Karlštejn 2:4 (1:2) 
 
9. kolo
Pátek 18. 5. 2018 17:00
Loděnice - Nižbor 1:4 (1:3) 
 
UTKÁNÍ O 7. MÍSTO
středa 30. 5. 2018 17:30
Všeradice - Nižbor 3:4
 
UTKÁNÍ O 7. MÍSTO - odveta
pátek 1. 6. 2018 17:00
Nižbor - Všeradice 2:1
 

 

 

 

" PŘÍPRAVKA"
 
 
 
22.4.  10:00  Chrustenice - 4. místo
Chrustenice - Nižbor 4:0 (0:0) 
Nižbor - Zdice 2:5 (0:0) 
Liteň - Nižbor 3:2 (0:0) 
Nižbor - Cembrit B 3:2 (0:0) 
 
29.4.  10:00  Liteň - 1. místo
Nižbor - Cembrit B 2:1 (0:0) 
Nižbor - Chrustenice 2:1 (0:0) 
Liteň - Nižbor 3:3 (0:0) 
Nižbor - Zdice 4:1 (0:0) 
  
6.5.  10:00  NIŽBOR - 5. místo
Nižbor - Liteň 1:6 (0:0) 
Nižbor - Cembrit B 1:4 (0:0) 
Nižbor - Zdice 0:1 (0:0) 
Nižbor - Chrustenice 3:1 (0:0) 
 
13.5.  09:00  Zdice B - 5. místo
Zdice - Nižbor 3:1 (0:0) 
Cembrit B - Nižbor 1:0 (0:0) 
Liteň - Nižbor 3:1 (0:0) 
Chrustenice - Nižbor 3:1 (0:0) 
 
20.5.  10:00  Cembrit Beroun B - 3. místo
Chrustenice - Nižbor 1:0 (0:0) 
Liteň - Nižbor 3:2 (0:0) 
Nižbor - Zdice 4:1 (0:0) 
Cembrit B - Nižbor 2:3 (0:0)