Jdi na obsah Jdi na menu
 


kompletní výsledky SK NIŽBOR sezona 2016 / 2017

 

" A "

 

 

#

 

Celková tabulka

 

 

  Z   V  

R

  P   Skóre  

B

  +/-
 
1.  
FK Králův Dvůr B
  26   16   5   5   109:46   53   14
 
2.  
SK Chyňava
  26   15   6   5   64:38   51   12
 
3.  
SK Tlustice
  26   15   4   7   58:31   49   10
 
4.  
TJ Karlštejn
  26   13   6   7   59:50   45   6
 
5.  
TJ Stašov
  26   12   6   8   82:46   42   3
 
6.  
Český lev-Union Beroun B
  26   12   6   8   56:39   42   3
 
7.  
FK Hořovicko B
  26   10   8   8   90:59   38   -1
 
8.  
SK Horymír Neumětely
  26   10   3   13   50:74   33   -6
 
9.  
SK Tetín
  26   7   11   8   64:55   32   -7
 
10.  
TJ Broumy
  26   9   5   12   49:61   32   -7
 
11.  
TJ Drozdov
  26   8   7   11   46:61   31   -8
 
12.  
AFK Loděnice B
  26   7   6   13   57:78   27   -12
 
13.  
Spartak Žebrák, z.s.
  26   4   7   15   43:90   19   -20
 
14.  
SK Nižbor
  26   2   4   20   24:123   10   -29

 

1. kolo

Neděle 28. 8. 2016 17:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Krupa Jiří, Chvátal Vladimír.

2. kolo

Neděle 4. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Knotek Václav - Hájek Václav, Pánek Michal.

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Bidšovský Pavel - Špicl Jan, Závora Vlastimil.

4. kolo

Sobota 17. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Mázdra Jaroslav - Pecka Vlastimil, Pos Josef.

5. kolo

Neděle 25. 9. 2016 16:30

Rozhodčí: Krupa Jiří - Sekerka Pavel, Setnička Josef.

6. kolo

Neděle 2. 10. 2016 16:30

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Štěpánek Miroslav, Vlachopulos Patrik.

7. kolo

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Pánek Michal - Pos Josef, Chvátal Vladimír.

8. kolo

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Hájek Václav - Pecka Vlastimil, Bidšovský Pavel.

9. kolo

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Štěpánek Miroslav - Kros František, Setnička Josef.

10. kolo

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Koldová Anna, Kros František.

11. kolo

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Rozhodčí: Bidšovský Pavel - Krbec Stanislav, Hájek Václav.

12. kolo

Neděle 13. 11. 2016 14:00

Rozhodčí: Vlachopulos Patrik - Štěpánek Miroslav, Plecitý František. Delegát: Ducký František.

13. kolo

Sobota 19. 11. 2016 13:30

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Šnajdr Jan, Plecitý František.

14. kolo

Sobota 25. 3. 2017 15:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Šnajdr Jan, Kros František.

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 14:00

Rozhodčí: Knotek Václav - Marx Ivan, Chvátal Vladimír.

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 16:30

Rozhodčí: Vlachopulos Patrik - Pecka Vlastimil, Juppa Lukáš.

17. kolo

Sobota 15. 4. 2017 14:00

Rozhodčí: Hájek Václav - Špicl Jan, Závora Vlastimil.

18. kolo

Sobota 22. 4. 2017 17:00

Rozhodčí: Mázdra Jaroslav - Pecka Vlastimil, Pos Josef.

19. kolo

Sobota 29. 4. 2017 14:00

Rozhodčí: Krbec Stanislav - Králík Petr, Chvátal Vladimír.

20. kolo

Neděle 7. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Kareš Miroslav, Plecitý František.

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 14:00

Rozhodčí: Bidšovský Pavel - Knotek Václav, Bican Josef.

22. kolo

Neděle 21. 5. 2017 17:00

Rozhodčí: Krbec Stanislav - Mázdra Jaroslav, Špivák Radek.

23. kolo

Sobota 27. 5. 2017 14:00

Rozhodčí: Krupa Jiří - Marx Ivan, Vlachopulos Patrik.

24. kolo

Sobota 3. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Kareš Miroslav - Kros František, Franc Michal.

25. kolo

Sobota 10. 6. 2017 17:00

Rozhodčí: Krbec Stanislav - Vodička Ladislav, Veverka Zdeněk.

26. kolo

Sobota 17. 6. 2017 14:00

Rozhodčí: Sekerka Pavel - Špivák Radek, Juppa Lukáš.

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

 

Tabulka - konečné výsledky 2016-2017

#   Celková tabulka   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
AFK Loděnice
  14   12   2   0   77:17   38   17
 
2.  
Český lev-Union Beroun B
  14   10   2   2   67:17   32   11
 
3.  
Spartak Žebrák, z.s.
  14   8   2   4   39:26   26   5
 
4.  
TJ Broumy
  14   7   2   5   41:18   23   2
 
5.  
TJ Drozdov
  14   6   0   8   33:43   18   -3
 
6.  
FK Králův Dvůr B
  14   4   2   8   29:31   14   -7
 
7.  
SK Rpety
  14   3   2   9   29:57   11   -10
 
8.  
SK Nižbor
  14   0   0   14   9:115   0   -21

 

kliknutím na utkání se zobrazí jeho statistika

 

2. kolo

Sobota 3. 9. 2016 11:30

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 11:30

5. kolo

Sobota 24. 9. 2016 11:30

6. kolo

Neděle 2. 10. 2016 14:30

7. kolo

Sobota 8. 10. 2016 11:30

8. kolo

Sobota 15. 10. 2016 13:30

1. kolo

Středa 26. 10. 2016 17:30

12. kolo

Sobota 8. 4. 2017 11:30

14. kolo

Neděle 23. 4. 2017 14:30

15. kolo

Sobota 29. 4. 2017 11:30

16. kolo

Neděle 7. 5. 2017 14:30

17. kolo

Sobota 13. 5. 2017 11:30

10. kolo

Neděle 21. 5. 2017 10:15
 

11. kolo

Neděle 4. 6. 2017 14:30

 

MLADŠÍ ŽÁCI

 

Tabulka - konečné výsledky 2016-2017

V dodatečném dvojutkání o 5. místo v OP MŽ Nižbor 2x zvítězil

NIŽBOR - ŽEBRÁK   4:2, 3:0

 

#   Celková tabulka   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
AFK Loděnice
  14   12   0   2   82:22   36   15
 
2.  
Český lev-Union Beroun B
  14   10   1   3   95:18   31   10
 
3.  
SK Nižbor
  14   9   1   4   72:21   28   7
 
4.  
SK Chyňava
  14   8   3   3   76:28   27   6
 
5.  
TJ Karlštejn
  14   8   1   5   79:25   25   4
 
6.  
FK Svatá
  14   3   0   11   16:60   9   -12
 
7.  
FK Liteň
  14   3   0   11   28:106   9   -12
 
8.  
TJ Chrustenice
  14   0   0   14   7:175   0   -21

 

 

kliknutím na utkání se zobrazí jeho statistika

 

2. kolo

Pátek 2. 9. 2016 17:30

3. kolo

Pátek 9. 9. 2016 17:30

4. kolo

Pátek 16. 9. 2016 17:30

5. kolo

Pátek 23. 9. 2016 17:30

6. kolo

Pátek 30. 9. 2016 17:30

7. kolo

Pátek 7. 10. 2016 17:00

1. kolo

Pátek 14. 10. 2016 17:00
Liteň - Nižbor 1:5 (0:4)

10. kolo

Pátek 7. 4. 2017 17:30

11. kolo

Pátek 14. 4. 2017 17:30

12. kolo

Pátek 21. 4. 2017 17:30

13. kolo

Pátek 28. 4. 2017 17:30

14. kolo

Pátek 5. 5. 2017 17:30

8. kolo

Pátek 12. 5. 2017 17:30

9. kolo

Pátek 19. 5. 2017 17:30

 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Turnaj NIŽBOR 2. MÍSTO

Turnaj CHRUSTENICE 2. MÍSTO

Turnaj HOSTOMICE 2. MÍSTO

Turnaj HÝSKOV 2. MÍSTO

 

CELKOVĚ TÝM PŘÍPRAVKY VYBOJOVAL DRUHÉ MÍSTO